PostMaster wspiera Czystą Klamkę
22/06/2020
Prezes Zarządu CTRL System o akcji Czysta Klamka
23/07/2020

Skarbnica Narodowa z entuzjazmem przystąpiła do akcji „Czysta Klamka”,

Skarbnica Narodowa
Skarbnica Narodowa z entuzjazmem przystąpiła do akcji „Czysta Klamka”, ponieważ zależało nam na natychmiastowym i skutecznym włączeniu się w walkę z koronawirusem. Jesteśmy przekonani, że pokonanie epidemii jest możliwe tylko dzięki wspólnym wysiłkom i regularnym działaniom, a nie jednorazowym zrywom. „Czysta klamka” spełnia oba te założenia – nie tylko zachęca do zadbania o wspólne przestrzenie, ale również uświadamia, jak ważne są te codzienne, drobne czynności.

Skarbnica Narodowa natychmiast po wybuchu epidemii wprowadziła procedury, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. Dystansowanie społeczne, dezynfekcja przestrzeni i przesyłek dla klientów szybko stały się naszą codziennością.

Cieszy nas, że dzięki udziałowi w akcji możemy zrobić coś więcej, czyli promować wśród naszych Klientów właściwe zachowania i edukować ich w zakresie bezpiecznego poruszania się we wspólnych przestrzeniach. Siłą akcji jest również możliwość włączenia się do niej wszystkich Polek i Polaków, nawet tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na finansowe wsparcie walki z COVID19.